Spoření do zlata řeší především 2 základní výhody, o které jsou ochuzeni lidé, kteří nedisponují okamžitým dostatkem přebytečné hotovosti pro pravidelné nákupy investičních zlatých slitků o hmotnosti minimálně 1 oz/1 unce/31,1 g.

1) V případě, že máte omezené finanční prostředky, které jste schopni každý měsíc uvolnit, lze formou spoření do zlata odstranit nevýhodu nákupu zlata v nízkogramážových slitcích, které jsou zatíženy nejvyšší marži rafinera (poplatkem za zpracování). To může tvořit až 30% navíc oproti burzovní ceně! Pokud zlaté slitky nakoupíme společně, je možné docílit i pro drobné investory atraktivní gramové ceny zlata.

2) Spoření Zlatá renta také transparentě optimalizuje a zefektivňuje nákup zlata. Správný investor vždy investuje pravidelně. Docílí tím té nejlepší průměrné ceny. Takto řeší svá portfolia především velcí investoři, kteří mají vždy dostatek finančních prostředků na opakovaný nákup. Vy máte nyní možnost tuto výhodu také využít a díky spoření chytře a pravidelně investovat, aniž byste museli mít vždy dostatek hotovosti.

 

Jaké jsou tedy výhody spoření do zlata?

- vhodné pro všechny typy investorů
- vždy docílíte nejlepší nákupní ceny na trhu
- spořit lze již od jakékoliv částky
- možnost bezplatného mimořádného vkladu
- po naspoření minimálního množství zlata (31,1g), lze ihned zažádat o jeho fyzické dodání

příklad:
15/10/2013 odešlete například částku 1.000,- Kč. V tuto chvíli předpokládejme cenu například 27.800,- Kč/ 1 oz/1 unci/31,1 g. Na Váš on-line spořící účet se připíše 1,12 g zlata. Jak jsme provedli výpočet? Nejprve je nutné stanovit cenu za 1 gram. Ta samozřejmě vychází z výhodné ceny za slitek o váze 1 oz/1 unci/31,1 g. Cenu zlatého slitku (27.800,- Kč) vydělíme počtem gramů v unci (31,1 g) **27.800/31,1 = 893,90,- Kč / 1 gram**. Následně stanovíme Váš poměr zaplacné částky k hodnotě slitku. Což zjistíme vydělením Vaší platby cenou za 1 gram **1000/893,9 = 1,12**. Na Váš on-line spořící účet se tedy připíše 1,12 g zlata

15/11/2013 odešlete například částku 2.000,- Kč (výše splátky je libovolná). Opět můžeme pro tento příklad odhanout cenu na 26.400,- Kč/ 1 oz/1 unci/ 31,1 g. Na Váš on-line spořící účet se tedy připíše 2,36 g zlata. Výpočet se provedl opětovně takto. Cenu zlatého slitku (26.400,- Kč) vydělíme počtem gramů v unci (31,1 g) **26.400/31,1 = 848,90 Kč/ 1 gram**. Následně stanovíme Váš poměr zaplacné částky k hodnotě slitku. Což zjistíme vydělením Vaší platby cenou za 1 gram **2000/848,90 = 2,36**. Na Váš on-line spořící účet se tedy připíše 2,36 g zlata

Váš zůstatek na on-line účtu je tedy 3,63 gramů zlata. Takto jste nakoupili podíl na 1 uncovém zlatém slitku, aniž byste nejen potřebovali celou částku pro jeho jednorázový nákup, ale také jste ho pořídili za průměrně nejlepší možnou cenu!


Proč spořit s námi?

NABÍZÍME UNIKÁTNÍ SPOŘÍCÍ PRODUKT NA TRHU, KTERÝ NENÍ ZALOŽEN NA VYSOKÝCH VSTUPNÍCH POPLATCÍCH ČI VYSOKÝCH NÁKUPNÍCH CENÁCH ZLATA!

Spoření se Zlatou rentou je bezstarostné
- 0% vstupní poplatky
- bezplatné vedení účtu
- registrace a žádost o smlouvu on-line
- žádná povinná délka spoření
- žádné povinná cílová částka
- možnost mimořádných vkladů či nákupů
- variabilní frekvence splátek (týdenní, měsíční, čtvrtletní,..)

Spoření se Zlatou rentou je bezpečné a transparentní
- možnost předčasného ukončení smlouvy s fyzickým dodáním naspořeného zlata a to bez poplatku
- přehled o Vámi naspořeném množství naleznete na Vašem on-line účtu
- naspořené zlato je vždy Vaším majetkem a je evidováno na speciálním bilančním účtu, který je kontrolován auditory a také je pojištěno v plné výši

Spoření se Zlatou rentou je nejvýhodnější na trhu
- nejnižší ceny investičního zlata a stříbra v ČR
- Zlatou rentu provozuje jeden z největších obchodníků na trhu s drahými kovy - společnost zlaťáky.cz, která je již 8 let s Vámi a disponuje kamennými pobočkami v ČR
- garance výkupu – slitek můžete kdykoliv odprodat Při zpětném prodeji slitku odpadá povinnost platit daň ze zisku

příklad: 
Klient spoří 3 roky a má naspořeno 34,52 gramů zlata. Může si tedy kdykoliv nechat dodat 1x 1 uncový zlatý slitek Argor Heraeus a dále může pokračovat ve spoření se zůstatkem 3,42 gramů nebo si nechat vyplatit peníze.

Spoření nabízíme do cenově nejatraktivnějšího a nejlikvidnějšího slitku. 
Cena slitku je aktualizována každých 5 minut. K zjištění aktuální ceny slitku použijte proklik přímo do detailu slitku:

1 oz (31,1g) zlatý investiční slitek Argor Heraeus

box bezstarosti

box bezpeci

box nejlepsicena

footer